Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Покладанням квітів відзначили День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди відзначення на Крижопільщині Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945) 8 травня ввечері та 9 травня зранку голова райдержадміністрації Володимир Скалій, його заступник Михайло Собків, голова районної ради Петро Тамбовцев  та  Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков разом зі своїм заступником Сергієм Левіцьким поклали живі квіти до Меморіалу загиблим воїнам та пам'ятника загиблим учасникам АТО.

До покладання квітів також долучились представники Крижопільської районої організації ветеранів, районної громадської організації "Спілка учасників АТО", працівники галузі культури району.

Через заборону проведення масових заходів у період карантину громадськість селища до проведення пам'ятного заходу не залучалась.

Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

Друга світова війна в свої горнила втягнула 62 країни з 73-х, які існували в той час у світі. Україна за кількістю втрат посідає третє місце. Без перебільшення можна говорити про те, що українські воїни відіграли у перемозі чи не найвирішальнішу роль.

День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

Вже не перший рік святкування відбувається під символічним гаслом – «Ніколи знову!», наголошуючи, що потрібно зробити все можливе для того, щоб подібне у людській історії більше ніколи не повторилося.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.