Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено порядок денний 26 сесії районної ради

Погоджено порядок денний 26 сесії районної ради

 

26 лютого 2019 року відбулось спільне засідання президії районної ради та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку. 

З метою підготовки до 26 сесії районної ради участь у засіданні взяли голова районної ради  та заступник голови районної ради, голова районної державної адміністрації та його заступники, начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська та розробники проектів рішень чергової сесії районної ради .

На порядок денний заплановано  винести 41  питання, зокрема, про звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення делегованих районною радою повноважень; про результати діяльності Бершадської місцевої прокуратури за 2018 рік; про підсумки призову громадян району на строкову військову службу у 2018 році тощо.

Надавши  інформацію про розподіл коштів районного бюджету в 2018  році у розрізі районних установ відповідно до цілей та заходів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Раїса Лозовська детально поінформувала присутніх щодо  розподілу коштів вільного залишку.

Члени президії розглянули  та погодили усі питання порядку денного, що виноситимуться на  26 сесію районної ради.

 Депутати схвалили проекти рішень щодо прийняття семи цільових програм:

- Про Програму забезпечення заходів у сфері державної безпеки  на території Крижопільського району та виконання повноважень Ямпільським міжрайонним відділом Управління Служби безпеки України у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

- Про Районну цільову соціальну програму «Молодь Крижопільщини» на 2019 – 2023 роки.

- Про Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019-2023 роки.

- Про Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» на 2019-2023 роки.

- Про Програму забезпечення медичним обладнанням комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» на 2019-2024 роки

- Про Програму забезпечення комп’ютерною технікою та інформатизації комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» у 2019 році.

- Про Програму надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету  на 2019 – 2020 роки.

 Також розглянули зміни, які вноситимуться до дев’ятьох районних програм.

Детальніше з проектами рішень 26 сесії районної ради 7 скликання можна ознайомитись на сайті Крижопільської районної ради у розділі "Документи районної ради".