Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 38 сесії районної ради

 

24 листопада президія районної ради і постійна комісія з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку на своєму спільному засіданні розглянула питання,

внесені до порядку денного позачергової  38 сесії районної ради 7 скликання.  У роботі президії взяли участь запрошені: голова райдержадміністрації В.Скалій та його заступник М. Собків, начальник фінансового управління В.Пастушенко,  а також розробники проєктів рішень: Дегтерьова Г.В., Килімник Л.А.

Засідання президії районної ради відкрив і провів заступник голови районної ради Іван Русін.

На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проєктів рішень.

У центрі уваги членів президії стояло питання про вихід районної ради із складу засновників бюджетних установ. Як зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Скалій, це технічне питання, таке рішення необхідно прийняти у зв’язку з передачею окремих установ на фінансування з бюджетів новоутворених Городківської сільської та Крижопільської селищної громад.

Традиційно детально розглядались фінансові  питання: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, про затвердження розпоряджень голови РДА, прийнятих у міжсесійний період, про затвердження угод з сільськими, селищною радами.

Депутати одноголосно підтримали всі проєкти рішень та рекомендували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

Також на засіданні президії до порядку денного 38 позачергової сесії  районної ради  було внесено ще одне питання: про звільнення Пестик Н.А. з посади директора комунальної установи «Крижопільський центр професійного розвитку педагогічних працівників» згідно з щойно поданою нею заявою.

Більш детально з  розглянутими питаннями можна ознайомитися на офіційному вебсайті районної ради  в розділі «Документи».