Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 37 сесії районної ради

 

В рамках   підготовки до чергової 37 сесії районної ради 7 скликання 21 жовтня 2020  року відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і президії районної ради – останнє в цьому скликанні.

У засіданні взяли участь  голова районної ради Петро  Тамбовцев, заступник голови районної ради Іван Русін, голова райдержадміністрації Володимир Скалій та його заступник Михайло Собків, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Тамбовцева, а також  запрошені розробники проєктів рішень.

На спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і президії районної ради  було запрошено Людмилу Янчук, заступника начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії:

  • про внесення змін  до рішення  31 сесії районної ради 7 скликання від  17 грудня  2019  року №  823 “Про районний бюджет на 2020 рік”;
  • про угоди з сільськими радами.

Постійна комісія ухвалила ці питання погодити та винести на розгляд пленарного засідання районної ради.

Також на засіданні були розглянуті та затверджені інші питання порядку денного, з яких поінформували розробники проєктів рішень.

   За підсумками спільного засідання президії та бюджетної комісії на розгляд депутатів на пленарному засіданні, яке відбудеться завтра, 22 жовтня 2020  року, буде винесено п’ятнадцять питань, а також питання «Різне». Члени президії  одноголосно прийняли позитивні рішення по кожному з них.   

Більш детально з  розглянутими питаннями можна ознайомитися на офіційному вебсайті районної ради  в розділі «Документи».