Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 31 сесії районної ради 7 скликання

 

16 грудня президія районної ради та постійна комісія з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку на своєму спільному засіданні розглянула питання, внесені до порядку денного 31 сесії районної ради 7 скликання – 24 проекти рішень та «Різне». У роботі президії взяли участь запрошені: заступник голови райдержадміністрації В.Круць, в.о. начальника фінансового управління Л. Янчук,  а також розробники проектів рішень та програм.

Проєкт рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2020 рік» та саму програму представила начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Тищук.

Про районний бюджет на 2020 рік та його основні параметри доповіла та відповіла на всі питання в.о. начальника фінансового управління Людмила Янчук.

Традиційно детально було розглянуто  і інші проекти рішень з фінансових  питань: про порядок і норматив сплати частини чистого прибутку ( доходу) за  результатами  фінансово-господарської діяльності у 2020 році до загального фонду місцевого  бюджету  комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району, про затвердження розпоряджень голови РДА, прийнятих у міжсесійний період, про затвердження угод з сільськими, селищною радами та про внесення змін до бюджету.

Також на розгляд президії було подано проєкти рішень щодо прийняття 4 районних програм, внесення змін до 5 районних програм, про план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік та про структуру і штатну чисельність районної ради та її виконавчого апарату, інші питання.

На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проектів рішень.

Детальніше з проєктами рішень 31 сесії районної ради 7 скликання можна ознайомитись у розділі сайту «Депутатська діяльність».