Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 30 сесії районної ради 7 скликання

 

11 листопада президія районної ради  на своєму розширеному засіданні розглянула питання, внесені до порядку денного 30 сесії районної ради 7 скликання.

У центрі уваги членів президії були такі питання порядку денного: «Про соціально-правовий захист дітей в районі», «Про Порядок компенсації коштів за здобуття освіти в школах естетичного виховання дітьми пільгових категорій», « Про харчування вихованців та учнів закладів освіти району у 2020 році», а також розгляд проєктів ряду районних програм:  Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  (ОСББ) Крижопільського району на 2020 – 2025 роки, Районної програми підтримки вдовам постраждалих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, на період до 2022 року, Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян  на приміських та міжміських маршрутах загального користування залізничним транспортом у Крижопільському районі на 2020-2021 роки, Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом  у Крижопільському районі на 2020-2021 роки,  Районної програми фінансового забезпечення компенсаційних виплат пільгового користування послугами зв’язку на 2020-2021 роки тощо. Подано проєкти рішень щодо внесення змін до 7 районних програм, продовження дії однієї програми, інші питання. На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проектів рішень. Традиційно детально розглядалось питання про внесення змін до бюджету.

Детальніше з проєктами рішень 30 сесії районної ради 7 скликання можна ознайомитись у розділі сайту «Депутатська діяльність».