Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 27 сесії районної ради

 

В рамках   підготовки до чергової 27 сесії районної ради 7 скликання  25 квітня 2019  року відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і президії районної ради.

У засіданні взяли участь  голова районної ради Петро  Тамбовцев, заступник голови районної ради Іван Русін, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць та запрошені розробники проектів рішень.

У центрі уваги членів президії був звіт голови районної ради  Тамбовцева П.С. про діяльність за період з березня 2018 року по квітень 2019 року, прийняття Районної програми розвитку дошкільної освіти на 2019-2023 роки, Районної цільової програми по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та за необхідності отримують програмний гемодіаліз, на 2019-2020 роки, Районної цільової програми будівництва (придбання)  доступного житла на 2019-2021роки,  а також проекти про внесення змін до ряду програм: Комплексної оборонно-правоохоронної програми Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад», Районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2018 -2022 роки, Районної програми

ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на 2019-2022 роки, Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Крижопільської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих їй Крижопільською районною радою, у 2019–2020 роках,  інші питання. На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проектів рішень. Традиційно детально розглядалось питання про внесення змін до бюджету.

Детальніше з проектами рішень можна ознайомитись у розділі сайту «Депутатська діяльність».