Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 24 сесії

 

В рамках   підготовки до чергової 24 сесії районної ради 7 скликання  4 грудня 2018  року відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і президії районної ради.

У засіданні взяли участь  голова районної ради Петро  Тамбовцев, заступник голови районної ради Іван Русін, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць та запрошені розробники проектів рішень.

Головними питаннями на спільному засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та президії  районної ради були розгляд проекту бюджету на 2019 рік та  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2019 рік.

З основними тезами Програми економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2019 рік членів президії ознайомила начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації, депутат районної ради Тищук Світлана Кирилівна.

На засідання було запрошено Раїсу Лозовську, начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії:

- про районний бюджет на 2019 рік;

- про порядок і норматив сплати частини чистого прибутку ( доходу) за  результатами  фінансово-господарської діяльності у 2019 році до загального фонду місцевого  бюджету  комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району;

- про угоди з селищною та сільськими радами;

- про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  20 жовтня 2018 року по  28 листопада 2018 року;

- про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”. 

Постійна комісія ухвалила ці питання погодити та винести на розгляд пленарного засідання районної ради.

Також на засіданні були розглянуті та затверджені інші питання порядку денного. За підсумками спільного засідання президії та бюджетної комісії на розгляд депутатів на пленарному засіданні, яке відбудеться 5 грудня 2018 року, буде винесено двадцять питань, а також питання «Різне». Члени президії  одноголосно прийняли позитивні рішення по кожному з них.