Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання порядку денного 17 сесії районної ради 7 скликання

9 листопада президія районної ради  на своєму засіданні розглянула питання, внесені до порядку денного 17 сесії районної ради 7 скликання.

У центрі уваги членів президії був звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення  делегованих  районною радою повноважень, прийняття Районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2018-2022 роки, а також проекти про внесення змін до ряду програм: Комплексної оборонно-правоохоронної програми Крижопільського району на 2016 - 2020 роки «Безпечна Крижопільщина – взаємна відповідальність влади та громад, Програми інформатизації  Крижопільського району на 2016-2017 роки, Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Крижопільської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих їй Крижопільською районною радою, у 2017–2018 роках, Програми покращення системи соціального захисту населення Крижопільського району на 2017 рік, Районної цільової соціальної програми «Молодь Крижопільщини» на 2016-2018 роки, Районної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та  попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, Програми розвитку архівної справи у Крижопільському районі на 2013-2017 роки, інші питання. На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проектів рішень. Традиційно детально розглядалось питання про внесення змін до бюджету. Дев’ять питань порядку денного стосувалися затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Детальніше з проектами рішень та тезами звіту голови районної державної адміністрації щодо здійснення  делегованих  районною радою повноважень можна ознайомитись у розділі сайту «Депутатська діяльність».