Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено питання 22 сесії

В рамках   підготовки до позачергової 22 сесії районної ради 7 скликання  30 серпня 2018  року відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і президії районної ради.

У засіданні взяли участь  голова районної ради Петро  Тамбовцев, заступник голови районної ради Іван Русін, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць.

На засідання було запрошено Раїсу Лозовську, начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії:

- Про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік”. 

- Про угоди з обласною та сільськими радами.

- Про затвердження розпоряджень голови  районної державної адміністрації, прийнятих у період з  26 липня 2018 року по  27 серпня 2018 року.

 Постійна комісія ухвалила ці питання погодити та винести на розгляд пленарного засідання районної ради.

 З іншими питаннями учасників засідання ознайомив голова районної ради П. Тамбовцев:

- Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 07 червня 2018 року №568 «Про затвердження обсягу співфінансування проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 3-4 лікаря з житлом за адресою вул. Бузкова 1, с.Городківка Крижопільського району Вінницької області».

-Про створення комунального некомерційного підприємства «Крижопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування І рівня».

- Про  внесення змін до штатного розпису СЗШ І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна – інтернаціоналіста  С.В.Гаврилюка смт Крижопіль.

 

За підсумками спільного засідання президії та бюджетної комісії на розгляд депутатів на пленарному засіданні, яке відбудеться 31 серпня 2018 року, буде винесено шість питань. Члени президії  одноголосно прийняли позитивні рішення по кожному з них.