Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погоджено фінансові плани комунальних підприємств

 

16 грудня на спільному засіданні двох постійних комісій районної ради - постійної комісії з питань  промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, комунальної власності, торговельного і побутового обслуговування, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів та постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку – було заслухано та погоджено фінансові плани комунальних підприємств району.

На засідання запросили керівників та бухгалтерів комунальних підприємств, чиї  фінансові плани обговорювались. При потребі, вони надавали пояснення і уточнення до свого плану.

Заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку,  начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Тищук детально проаналізувала кожен з дев’яти фінансових звітів та фінансових планів комунальних підприємств.

За підсумками обговорення депутати ухвалили:  затвердити  представлені фінансові плани після належного виправлення зауважень.