Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погодили питання порядку денного 9 сесії районної ради 7 скликання

21 листопада президія районної ради  на своєму засіданні розглянула питання, внесені до порядку денного 9 сесії районної ради 7 скликання.

У центрі уваги членів президії були проекти ряду програм: Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян та внутрішньо переміщених осіб  на приміських та міжміських маршрутах загального користування залізничним транспортом у Крижопільському районі на 2016-2017 роки, Програми вшанування найстаріших жителів  району на 2017 рік;  Регіональної цільової програми захисту довкілля на території Крижопільського району на період 2016-2020 рр., Програми підтримки, збереження та ефективного використання об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району на 2016-2018 роки, інші питання. На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проектів рішень.

Традиційно детально розглядалось питання про внесення змін до бюджету. Підбиваючи підсумки обговорення, голва райдержадміністрації Валентин Панчук вдоволено зазначив: «Ця сесія – одна з небагатьох, коли ми задовольнили практично всі заявки щодо надання коштів».