Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Погодили питання порядку денного 28 сесії районної ради 7 скликання

 

30 травня президія районної ради та постійна комісія з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку на своєму спільному засіданні розглянула питання, внесені до порядку денного 28 сесії районної ради 7 скликання – 11 проектів рішень та «Різне». У роботі президії взяли участь запрошені: заступник голови райдержадміністрації В.Круць, начальник фінансового управління Р.Лозовська,  а також розробники проектів рішень та програм.

У центрі уваги членів президії були такі питання:

- Про підбиття підсумків опалювального сезону 2018-2019 рр. і організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019- 2020 рр.

- ПроПлан перспективного розвитку Крижопільського району на 2019-2021 роки.

- Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання  від 22 грудня 2017 року  №499 “ Про Програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом  у Крижопільському районі на 2018-2019 роки”.

- Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти району.

На запитання депутатів відповідали запрошені на засідання розробники і співрозробники проектів рішень.

Традиційно детально розглядались фінансові  питання: про затвердження розпоряджень голови РДА, прийнятих у міжсесійний період, про затвердження угод з сільськими, селищною радами та про внесення змін до бюджету.

У «Різному» члени президії погодили винесення на розгляд сесії ще двох питань, пов’язаних з відкриттям музею поетів Володимира і Олександра Куцих у с. Шарапанівка, яке відбудеться 14 червня цього року.