Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Подяка за щире серце та благодійну допомогу

 

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, навчати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді вони ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні.

Одним із свідчень того, що є люди, які розуміють нас та підтримують, стала реальна допомого від керівництва ПрАТ «ПК «Поділля» для працівників комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» (КУ КРІРЦ), а саме: у проведенні сучасного капітального ремонту   кабінетів вчителя-дефектолога та практичного психолога, придбанні  енергозберігаючих приладів освітлення для усіх кабінетів та сантехнічного обладнання, загальна кошторисна вартість робіт та устаткування становить - 90,0 тис.грн.

Хочу особисто від себе, від імені фахівців комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» та батьків дітей, які відвідують КУ КРІРЦ, висловити найтепліші слова подяки попередньому керівнику  ПрАТ «ПК «Поділля» Олександру Олексійовичу Гаврішу та його команді за турботливе ставлення до потреб комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр», постійну фінансову підтримку в створенні належних умов для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

В народі говорять, що добра людина - це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до чужих проблем. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

        Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє наших дітей і сподіваємось на подальшу підтримку! Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку, доброту та щирість.

 

  Тетяна ПАЦАЙ,

директор комунальної установи

«Крижопільський районний

інклюзивно-ресурсний центр»