Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Подяка за добру справу

 

Нині увага всієї країни прикута до новин про захворювання та протидію поширенню короновірусної інфекції. Весь інформаційний простір заповнений темою коронавірусу. Сьогодні людям справді дуже потрібна віра, але не менше їм потрібна елементарна безпека.

З метою відновлення роботи комунальної установи «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» (КУ КРІРЦ) для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, індивідуальних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами в умовах карантину з дотриманням протиепідеміологічних вимог директор Центру звернулася до керівника ПрАТ «ПК «Поділля» Олександра Олексійовича  Гавріша  із  проханням щодо надання благодійної допомоги, а саме: засобів індивідуального захисту.

     Олександр Олексійович позитивно відреагував на прохання і комунальна установа «Крижопільський районний  інклюзивно-ресурсний центр» отримала   засоби індивідуального захисту (рукавички, захисні маски, та антисептики), які вкрай необхідні для виконання умов карантину з метою захисту дітей та батьків, які відвідують КУ КРІРЦ, а також працівників інклюзивно-ресурсного центру з розрахунку роботи протягом одного місяця.

Працівники комунальної установи «Крижопільський районний  інклюзивно-ресурсний центр» висловлюють глибоку і щиру вдячність директору  - Олександру Гаврішу, заступнику директора із соціальних та земельних питань Віталію Оніщуку та начальнику відділу соціальної роботи ПрАТ «ПК «Поділля» Світлані Рибак за надану допомогу та проявлену турботу, сприяння та небайдужість, за людяність та доброту, щедрість та увагу.

Ми також дякуємо сім’ї Олени Мужилівської за надані засоби для обробки рук,  які в свою чергу подбали за нашу безпеку й допомогу у профілактиці коронавірусу на початковому етапі запровадженого карантину.  

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею. Нехай кожен новий день життя приносить усім Вам радість і вдоволення, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка рідних зігрівають душу.

   

 

Директор комунальної установи «Крижопільський

районний  інклюзивно-ресурсний центр»                   Тетяна  ПАЦАЙ