Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Почесне звання "Мати - героїння" присвоєно жительці с.Куниче

Відповідно  до Указу Президента України Володимира Зеленського від 08 травня  2020 року № 170/2020 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку Гнатенко Оксані Олександрівні, жительці с.Куниче, присвоєно почесне  звання  «Мати-героїня».

25 червня, керівники району вручили  посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати - героїня» Гнатенко О.О..

Подружжя Гнатенків виховує п’ятеро дітей.  Двоє з них – ще школярі, троє успішно закінчили навчання у школі і здобувають освіту далі.

Вітаючи з цією подією, голова райдержадміністрації Володимир  Скалій подякував батькам за те, що вони прикладають максимум зусиль для створення сприятливих умов для виховання  дітей та їхнього всебічного  розвитку, здобуття ними освіти та формування в них високих духовних цінностей. Побажав міцного здоров’я, щастя, радості від дітей, достатку та благополуччя в родині.

З квітами та подарунками до привітань також долучилися голова районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови райдержадміністрації Михайло Собків, Куницький сільський голова Оксана Нагорняк та секретар Куницької сільської ради Наталія Сандуляк.

Оксана Гнатенко подякувала гостям за візит та подарунки. Зазначила, що прикладала максимум зусиль аби діти зросли здоровими та щасливими.