Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Побажання на Новий 2015 рік

Найперше з них – побажання миру. Саме мирного неба над Україною бажали на останній апаратній нараді у цьому році голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Анатолій Стратієвський, усі учасники наради. Бажали один одному, колективам , усім крижопільчанам.

А ще воїнам-землякам, які сьогодні перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Їх на нараді представляв Володимир Лозінський – начальник відділу з питань праці, соціально-трудових відносин, зайнятості та альтернативної служби управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який добровольцем захищає східні кордони держави, а зараз перебуває у відпустці. Він подякував усім крижопільчанам за підтримку воїнів-земляків.

Завершилась передноворічна нарада вітаннями народного аматорського фольклорного колективу Героя Соцпраці Ольги Десяк Тернівського сільського Будинку культури та колективу районного Будинку школярів.

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Анатолій Стратієвський подякували художнім колективам за вітання та побажали їм нових успіхів – у творчості, у праці, у житті. І, звичайно, мирного неба.