Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Питання чергової сесії були важливими

Вчора, 21 жовтня 2014 року, відбулась 21 сесія районної ради 6 скликання.  

Депутати розглянули більше двадцяти питань. Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз  на 2013-2016 рр., затвердженої рішенням 15 сесії районної ради 6 скликання від 19 квітня 2013 року №320 поінформувала головний лікар ЦПМСД Леся Килімник. В обговоренні взяли участь депутати районної ради:  головний лікар ОЛІЛ Валерій Рузяк, завідуюча ФАП с. Кісниця Ніна Прищак, а також голова райдержадміністрації Валентин Панчук.

Після інформації начальника фінансового управління райдержадміністрації Раїси Лозовської депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року та ухвалили зміни до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 31 січня 2014 року №425 «Про районний бюджет на 2014 рік».

З метою забезпечення безкоштовним харчування дітей з числа вимушених переселенців із тимчасово окупованої території України, які фактично проживають на території району, та дітей учасників АТО - жителів району буде здійснено відповідні заходи.

Прийнято Районну програму економічної підтримки газети «Сільські новини» на 2015-2019 роки внесено зміни до Програм: економічного і соціального розвитку Крижопільського району на 2014 рік,  Єдиної комплексної правоохоронної програми  Крижопільського району на 2010-2014 роки,  Районної програми надання грошової допомоги за зверненнями громадян у невідкладних випадках на період до 2016 року.

На сесії прийнято рішення про здійснення заходів щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, які переміщуються із тимчасово окупованої території України та районів проведення  антитерористичної операції (АТО ) і дітей учасників АТО – жителів району.                                                                                           

Розглянуто ряд інших важливих питань.

На сесії районної ради голова райдержадміністрації Валентин Панчук представив новопризначеного прокурора району Андрія Кобилянського.

Серед питань, винесених в «різне», чільне місце зайняла ініціатива представників Народної ради району, які були присутні на сесії районної ради, щодо встановлення в селищі пам’ятного знака на честь загибелі в зоні АТО крижопільчан. Не приймаючи з цього питання рішення (це компетенція депутатів селищної ради), депутати, усі присутні висловились за встановлення такого знака.