Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Пішли захищати Україну перші з четвертої хвилі часткової мобілізації

Проводи перших крижопільчан з четвертої хвилі часткової мобілізації пройшли 27 січня ц. р. в залі Крижопільсько-Піщанського об’єднаного райвійськкомату.  Відбулись вони без помпезності і зайвої бравади. Були лише добрі напутні слова  чоловікам з боку проводжаючих,  були настанови  святих отців і їх благословення, і, звичайно, були гіркі сльози в очах тих, хто прийшов провести своїх рідних, адже на Сході України йдуть військові дії, гинуть українські патріоти, в тому числі і крижопільчани.

Мобілізовані  чоловіки, зважаючи на вагу свого віку і життєвого досвіду, без нарікань  і зайвих запитань розуміли: країну треба захищати, бо інакше ворог і війна докотяться й до нас.

Голова районної державної адміністрації Валентин Панчук бажав легкої служби, якнайскорішого повернення на рідну землю, Божого заступництва,  обіцяв всебічну підтримку з боку влади.  

Голова районної ради Анатолій Стратієвський  побажав чоловікам  мужності та витримки, нагадав  про священний обов’язок кожного українця – захищати Батьківщину.

Військовий комісар Олег Стецюк  наголосив, що  черговий призов  пов’язаний із гострою необхідністю ротації бійців, які виконують свої обов’язки у зоні проведення АТО,  а також на тому, що за кожним з них  буде збережено робоче місце та надаватимуться всі необхідні пільги сім’ям,  що військкомат разом з територіальними громадами  спільно вирішуватимуть всі наболілі питання  мобілізованих і їх родин.

Щоб всі «повернулись во здравії і во спасєнії, щоб возрадувалось серце наше, ваше  і ваших батьків. І щоб ніхто цієї радості не відібрав»  побажав майбутнім захисникам благочинний району, протоієрей о. Миколай. Від отця Віталія захисники отримали підтримку через обряд  освячення святою водою.

На закінчення керівники району потиснули  руку кожному із призваних. Як чоловіки чоловікам у добру путь.