Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підведено підсумки районного конкурсу з благоустрою за 2018 рік

Щорічний районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» запроваджено з метою поліпшення благоустрою населених пунктів територіальних громад району та забезпечення в них належного громадського порядку. Рішенням 3 сесії районної ради  5 скликання від 28 липня 2006 року «Про благоустрій населених пунктів , стан правопорядку як основу безпечної життєдіяльності  територіальних громад району» затверджено склад конкурсної комісії з проведення щорічного конкурсу. Оновлено склад комісії рішенням 21 сесії районної ради 7 скликання від 03 серпня 2018 року №600.

             З метою реалізації власних повноважень з питань благоустрою та правопорядку виконавчим комітетам селищної та сільських рад рекомендовано активізувати роботу з реалізації програм розвитку територіальних громад, у першу чергу, в напрямку екологічного оздоровлення території, збільшення лісистості, створення парків, скверів, благоустрою громадських місць та прилеглих до установ та організацій територій.

             Рішенням 4 сесії районної  ради 5 скликання від  17.10.2006 року затверджено  Положення про щорічний конкурс та Положення про конкурсну комісію з його проведення.

            Відповідні рішення сесій районної ради та перелік показників-критеріїв для визначення рівня благоустрою територій населеного пункту було доведено до відома усіх місцевих рад. Необхідно зазначити, що впродовж 2018 року здійснювались заходи з енергозбереження об’єктів соціально-культурної сфери , поточний ямочний ремонт доріг, роботи щодо освітлення вулиць тощо.

           Районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» проводиться уже в чотирнадцяте. Участь територіальних громад у районному конкурсі була цілком добровільною.

Матеріали на конкурс подані учасниками в повному обсязі відповідно до вимог Положення про конкурс та примітки до переліку показників-критеріїв.

          Фактично конкурсній комісії були подані матеріали Крижопільською селищною та 5 сільськими радами: Гарячківською, Джугастрянською, Кісницькою, Крикливецькою та Вільшанською.

            Члени комісії побували в усіх територіальних громадах, які подали заявку на участь у конкурсі. Цими сільськими радами було зроблено чималий обсяг робіт передбачених завданнями щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів, у тому числі, щодо санітарної очистки та благоустрою територій,наведення належного громадського порядку.

31 липня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Головував на засіданні заступник голови районної ради Русін І.І.

ВИСТУПИЛИ: Пастушенко В.М. – перший заступник голови районної державної адміністрації, Тимчишена Н.Д. – керуюча справами виконавчого апарату районної ради, Тищук С.К. – начальник управління регіонального розвитку районної державної адміністрації, Кришталевич І.П. – заступник начальника Крижопільського відділення Бершадського відділу ГУНП у Вінницькій області, Байда С.А. – редактор районної газети «Сільські новини».

За рішенням комісії призові місця за 2018 рік за підсумками районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» розподілились таким чином:

Перше місце – територіальна громада селища Крижопіль;

Друге місце – територіальні громади с.Гарячківка та с.Кісниця;

Третє місце – територіальна громада с.Вільшанка.

Подяку вирішено вручити територіальній громаді с.Джугастра.