Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підведено підсумки районного конкурсу з благоустрою населених пунктів

          23 липня 2014 року відбулося чергове засідання конкурсної комісії з підведення підсумків щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2013 рік.

        З основними показниками обсягів виконаних робіт з благоустрою населених пунктів у 2013 рік присутніх членів комісії ознайомив заступник голови районної ради, співголова комісії П.Тамбовцев. У своєму виступі він зазначив, що      щорічний районний конкурс “Населений пункт  найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” запроваджено з  метою поліпшення благоустрою населених пунктів  і забезпечення в них  належного громадського порядку.  

         З метою  реалізації власних повноважень з питань благоустрою і правопорядку виконкомам сільських та селищної рад  рекомендувалось активізувати роботу  з реалізації програм розвитку територіальних громад,  у першу чергу, в напрямку  екологічного оздоровлення території, збільшення лісистості, створення парків, скверів, благоустрою громадських місць та прилеглих  до установ та організацій територій.

Фактично конкурсній комісії були подані  матеріали Крижопільською селищною та 7 сільськими радами: Вільшанською, Голубецькою, Джугастрянською,  Жабокрицькою,  Крикливецькою,  Куницькою та Соколівською.

         Цими сільськими радами було зроблено чималий обсяг робіт, передбачених завданнями щодо соціально - економічного розвитку населених пунктів, у тому числі, щодо санітарної очистки та благоустрою територій, наведення належного громадського порядку, але все-таки  жодна з них не домоглася виконання у повному обсязі встановлених показників-критеріїв з благоустрою. У роботі комісії взяли участь і виступили:  Білоконь В.П. - начальник відділу архітектури та будівництва райдержадміністрації.,  Лозовська Р.М.- начальник  фінансового управління райдержадміністрації, Хащевацька  А.В. - начальник  Крижопільського міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби  у Вінницькій області, Магуран Г.Я. - начальник управління економіки і торгівлі райдержадміністрації, Коновал В.П.- заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник організаційного  відділу

райдержадміністрації.

          У ході жвавої дискусії щодо  розподілу призових місць за  підсумками  районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою» за 2013 рік більшістю голосів  членів комісії було  визначено, що перше місце не присуджувати, друге місце розділити між  територіальними громадами села Джугастри та села Куниче,  третє місце  розділити між територіальними громадами села Вільшанки та села Жабокрич, заохочувальні премії вручити  територіальним громадам сіл   Голубечого, Крикливця,  Соколівки та селища Крижопіль.

Щиро бажаємо очільникам територіальних громад мирного неба, міцного здоров’я та найкращих успіхів у вирішенні проблемних питань соціально-економічного розвитку територій.