Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підготовка до чергової сесії районної ради

В рамках   підготовки до 7 сесії районної ради 7 скликання пройшли засідання постійних комісій районної ради (постійна комісія з питань промисловості,  будівництва, транспорту, зв’язку комунальної власності,  торгівельного і  побутового обслуговування, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів не проводила засідання через відсутність у порядку денному питань, що належать до її компетенції).

 13 липня 2016  року о 15 год. в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро  Тамбовцев, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Коновал, начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Галина Магуран.

На засідання було запрошено РаїсуЛозовську, начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії.

Постійна комісія ухвалила ці питання погодити та внести на розгляд пленарного засідання районної ради.