Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підбито підсумки роботи району в І півріччі 2018 року

 

27 липня 2018 року відбулось виїзне засідання колегії райдержадміністрації.

Колегія розглянула підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку району у І півріччі 2018 року.

Пленарного засідання, пройшло у Джугастрянській територіальній громаді, учасники колегії побували в окремих населених пунктах району.

У Городківці побували у СЗШ І-ІІІ ст. №1 на будівництві спортивного майданчика зі штучним покриттям.

У Гарячківці сільський голова Олег Котюжанський презентував після ремонту дошкільний навчальний заклад та сільський Будинок культури, новозбудований спортивний майданчик  у місцевій школі.

Учасники колегії познайомились з роботою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Вільшанський колосок», відвідали сільський Будинок культури.

З доповіддю виступив голова районної державної  адміністрації Валентин Панчук.

У звітному періоді організаційні та управлінські зусилля, фінансовий ресурс спрямовувались, зокрема, на поліпшення якості послуг у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, на забезпечення ефективної діяльності агропромислового комплексу, на підвищення рівня та легалізації заробітної плати та зайнятості населення, покращення благоустрою населених пунктів та вдосконалення відносин з бізнесом, а також можливість працювати цим та іншим галузям в умовах реформування», - сказав у вступному слові Валентин Іванович.

Очільник району проаналізував роботу галузей економіки, стан із залученням інвестицій, наповнення бюджетів, розвиток соціальної сфери. 

В обговоренні доповіді взяли участь Юрій Хомченко – директор ПАТ “Крижопільський цукровий  завод”, Валентина Круць –  заступник голови районної державної адміністрації, Інна Садова –  Джугастрянський сільський голова, Тарас Кубаль – заступник головного лікаря Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

Про стан виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2018 року та результати проведення державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Крижопільського району за  період з січня 2014 року по березень 2018 року учасників колегії інформувала Раїса Лозовська - начальник фінансового управління райдержадміністрації. В обговоренні цього питання виступили Тетяна Жебричук -  начальнику відділу податків і зборів юридичних осіб Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, сільські голови з Городківки та Шарапанівки -  Олександр Гаврилюк і Володимир Янковий.

На колегії виступив також голова районної ради Петро Тамбовцев. Зокрема, поінформував присутніх про підсумки щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку» за 2017 рік.

На колегії виступив депутат Вінницької обласної ради 7 скликання Юрій Семенюк.

За підсумками обговорення питань колегії, враховуючи пропозиції виступаючих, прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.