Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підбито підсумки роботи районної лікарні у 2019 році

 

 

На нараді в Крижопільській ОЛІЛ, яка відбулась 31 січня поточного року в актовій залі медичного закладу, підбивались підсумки роботи районної лікарні у 2019 році. З інформацією виступила заступник головного лікаря Крижопільської ОЛІЛ Людмила Цимбал. ЇЇ виступ доповнили начмед Тарас Кубаль, завідуючі відділеннями Василь Дембіцький, Валентина Миколюк, Олена Коваль та ін.

Але ще більше часу було відведено обговоренню подальшого розвитку лікарні, медицини району в цілому.

Це є досить важливим ще й тому, що сьогодні Кабінет міністрів України визначає статус районних лікувальних закладів вторинного рівня. На жаль, Крижопільська ОЛІЛ на сьогоднішній день не має статусу опорного медичного закладу, що додавало б впевненості у завтрашньому дні: і лікарям, і, що саме головне, крижопільчанам і жителям інших районів, які отримують медичну допомогу в Крижополі.

Головний лікар ОЛІЛ Валерій Рузяк зупинився на зауваженнях, висловлених членам робочої групи під час зустрічі з головою Вінницької облдержадміністрації Владиславом Скальським та працівниками Департаменту охорони здоров’я ОДА у Вінниці.

У сьогоднішній нараді взяли участь і виступили голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев. Вони відзначили, що допомога влади у підтримці ефективної роботи медичних закладів буде і надалі, висловили сподівання, що лікарня матиме відповідний статус.

Але обов’язково за спільних зусиль: влади, адміністрації Крижопільської ОЛІЛ, працівників медичного закладу.