Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підбито підсумки районного конкурсу з благоустрою населених пунктів за 2017 рік

Щорічний районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою  і підтримки громадського порядку» запроваджено з метою поліпшення благоустрою населених пунктів і забезпечення в них належного громадського порядку. Рішенням 3 сесії районної ради 5 скликання від 28 липня 2006 року «Про благоустрій населених пунктів, стан правопорядку як основу безпечної життєдіяльності територіальних громад району» затверджено склад конкурсної комісії з проведення щорічного конкурсу.

З метою реалізації власних повноважень з питань благоустрою і правопорядку виконкомам сільських та селищної рад рекомендувалося активізувати роботу з реалізації програм розвитку територіальних громад, у першу чергу, в напряму екологічного оздоровлення території, збільшення     лісистості, створення парків, скверів, благоустрою громадських місць та прилеглих до установ та організацій територій.

Рішенням 4 сесії районної ради 5 скликання від 17.10.2006 року затверджено Положення про щорічний конкурс та Положення про конкурсну комісію з його проведення.

Перелік показників – критеріїв для визначення рівня благоустрою території населеного пункту і підтримки громадського порядку затверджено у протоколі №1 засідання конкурсної комісії від 10.08.2006 року.

Положенням про конкурс визначено, що населеним пунктом, які зайняли призові місця у конкурсі, вручаються відповідні дипломи районної ради та райдержадміністрації.

Також передбачено, що підсумки конкурсу обов’язково висвітлюються в засобах масової інформації.

Впродовж 2017 року здійснювались заходи з енергозбереження об’єктів соціально - культурної сфери, поточний явочний ремонт доріг, роботи щодо освітлення вулиць. Частина коштів на всі ці роботи були виділені з районного бюджету, завдячуючи зусиллям голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» проводиться уже в тринадцяте. Участь територіальних громад у районному конкурсі була цілком добровільною. Матеріали на конкурс подані учасниками в повному обсязі відповідно до вимог Положення про конкурс та примітки до переліку показників критеріїв.

Фактично конкурсній комісії були подані матеріали Крижопільською селищною та 6 сільськими радами: Гарячківською, Джугастрянською, Жабокрицькою, Кісницькою, Криливецькою, Красносільською.

Члени комісії побували в усіх територіальних громадах, які подали заявку на участь у конкурсі.

Цими сільськими радами було зроблено чималий обсяг робіт, передбачених завданнями щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів, у тому числі, щодо санітарної очистки та благоустрою територій, наведення належного громадського порядку.

25 липня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Головував на засіданні Тамбовцев П.С., голова районної ради.

Підбито підсумки районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою підтримки громадського порядку» за 2017 рік.

На засіданні виступили: Тимчишена Н.Д., Кройтор О.В., Хащевацька А.В., Балюк В.А., Байда С.А.

Було вирішено розділити призові місця  за 2017 рік за підсумками районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» таким чином:

перше місце – територіальна громад селища Крижопіль

друге місце – територіальні громади с.Гарячківка, с.Кісниця

третє місце – територіальні громади с.Красносілка, с.Крикливець

Вручити подяки територіальним громадам с.Джугастра, с.Жабокрич.

Рішення конкурсної комісії подано на розгляд спільного засідання президії районної ради та колегії районної державної адміністрації.