Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Переможцем конкурсу визнано Кубаля Т.В.

22 липня 2020 року в актовій залі райради та райдержадміністрації відбулось засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Крижопільська ОЛІЛ» - об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району.

На вакантну посаду директора КНП «Крижопільська ОЛІЛ» претендував один кандидат – нинішній виконуючий обов’язки директора КНП «Крижопільська ОЛІЛ» Кубаль Тарас Володимирович.

Відповідно до законодавчих актів вищого рівня та розпоряджень засновника підприємства (Крижопільська районна рада) з учасником конкурсу було проведено письмове тестування на перевірку знань Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», Основ законодавства України про охорону здоров’я. Із 30 можливих балів Кубаль Т.В. набрав 29.

На слідуючому етапі конкурсу – співбесіді в формі конкурсної пропозиції – члени конкурсної комісії оцінювали відповідність досвіду, досягнень, особистих якостей вимогам до професійної компетентності Тараса Володимировича та до відповідних посадових обов’язків.

Кандидат на посаду надав план реформування закладу на середньострокову перспективу, зазначив першочергові заходи, направлені на поліпшення медичного обслуговування населення з відповідних напрямків діяльності, сформував пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства.

Всі члени комісії визнали конкурсну пропозицію Кубаля Т.В. як таку, що у повному обсязі відповідає встановленим до неї вимогам.

На всі запитання, котрі надійшли до учасника конкурсу в ході публічної презентації конкурсної пропозиції, Тарас Володимирович дав обґрунтовані кваліфіковані відповіді – роз’яснення.

Підбивши остаточний результат конкурсу, конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Крижопільська ОЛІЛ» - обєкта спільної власності територіальних громад району Кубаля Тараса Володимировича і рекомендувала призначити його на цю посаду.

На засіданні конкурсної комісії були присутніми голова районної державної адміністрації Володимир Скалій та голова районної ради Петро Тамбовцев, які у своїх виступах зазначили про високу відповідальність, дисциплінованість та професіоналізм у діях Кубаля Т.В. та констатували про подальшу підтримку районною владою заходів з надання населенню якісних медичних послуг, зокрема вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

 

ВИСНОВОК щодо результатів  конкурсного добору переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» - об’єкта спільної власності територіальних громад  сіл, селища Крижопільського району