Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Ознайомились з пріоритетними напрямами 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад

 

13 лютого в залі засідань районної ради відбулась онлайн-трансляція семінару, ініціаторами проведення якої виступили Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, обласна рада та облдержадміністрація з метою роз’яснення потенційним проєктантам особливостей проведення та оформлення заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

На семінар були запрошені сільські та селищний голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, а також відповідальні за написання проєктів.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький повідомив, що 17 обласний Конкурс проєктів розвитку територіальних громад стартував 10 лютого 2020 року. Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі – 10 березня 2020 року.

Посадовець звернувся до представників органів місцевого самоврядування та закликав їх бути активними у написанні проєктів і успішно їх реалізовувати.

Заступник голови обласної ради Ігор Хміль зауважив, що довіра громад Вінниччини до конкурсу з кожним роком лише зростає, якість та кількість поданих заявок на участь у конкурсі невпинно збільшується.

У свою чергу, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк нагадав, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування і надалі виконуватиме функції  адміністратора Конкурсу, надаватиме експертну підтримку та консультації.

Експерт-координатор конкурсу Віктор Іщук ознайомив учасників семінару з пріоритетними напрямами обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

Зокрема, цього року це:

впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, а саме, проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формування енергопаспорта будівлі за умови отримання позитивного висновку Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації ;

розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки).

Він, також зазначив, що на конкурс можна подати не більше шести проєктів від кожної з рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, а також не більше двох проєктів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення рад, районних рад.

Виступаючими також було звернуто увагу учасників заходу на типові помилки, що допускаються при написанні проєктів, та ознайомлено з успішними прикладами реалізації проєктів розвитку в громадах Вінниччини.