Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Особлива подія в житті громади с.Гарячківка

У 20 –х роках ХХ століття  храми села Гарячківки були відібрані у народу та не належали громаді. Їх використовували як склади та зерносховища.

У 1994 році церковні будівлі були відновлені, але  належали державі.

Дбаючи про громаду села, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій своїм розпорядженням  повернув  у власність релігійним громадам  комплекс церковних будівель та споруд храмів  Святого Іоанна Богослова та Пресвятої Богородиці.

Субота 26 березня 2016 року стала особливим днем для жителів с. Гарячківка. Разом з високими чинами духовенства з нагоди такої події до села очільник області приїхав особисто. В урочистій передачі взяли також участь начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць. 

Зачитуючи і вручаючи своє розпорядження, Валерій Вікторович Коровій щиро привітав жителів села із знаменною подією, подякував людям за небайдужість і працелюбство, а також від усієї душі побажав процвітання, миру, добра та гарної долі кожній гарячківській родині, всьому селу, всій нашій державі. А ще – віри. Віри у те, що з Божою допомогою і зі спільними зусиллями усе в українців нарешті буде добре.

До вітань вінницького гостя приєдналися зі своїми віншуваннями і голова районної ради Петро Тамбовцев та заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, які від районного керівництва та депутата Вінницької обласної Ради, голови асоціації фермерів району Володимира Василишена вручили церковній громаді дві ікони.

Митрополит Агапіт, священнослужитель храму о. В’ячеслав подякували владі за повернення храму релігійній громаді.

Врученню документів передувала велика служба, яку провадив разом із місцевим священнослужителем о. В’ячеславом митрополит  Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт. Служба була особливою, адже у дні Великого Посту православна церква поминає покійних, вшановуючи їх пам'ять і молячись за упокій їх душ і Царство Небесне. Отож митрополит у спів служінні з місцевим духовенством здійснив заупокійну Божественну літургію та панахиду.

А потім на церковному подвір'ї всі сфотографувалися на згадку про знаменну подію.