Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Основне питання 39-ї сесії обласної ради - внесення змін до обласного бюджету

Засідання позачергової 39-ї сесії обласної ради було скликано за клопотанням голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. 

Участь в засіданні сесії взяли голова обласної ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови районних рад та адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій області та засоби масової інформації.

Участь у роботі позачергової сесії взяв і голова районної ради Анатолій Стратієвський.

Депутати  підтримали основне питання порядку денного «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

Ним передбачено розподілити 35 млн.грн., які надійшли в обласний бюджет за рахунок його перевиконання. Це дасть можливість забезпечити бюджетні заклади обласної комунальної власності коштами на своє утримання. Цим рішенням також буде розподілено 6,8 млн.грн. вільного залишку коштів, який склався на 1 січня 2015 цього року.

Рішенням передбачено, що основними напрямами виділення цих коштів будуть: дофінансування бюджетних закладів на придбання  медикаментів, харчування, господарське утримання. Другий напрям - це капітальні видатки на утримання обласних установ (капітальний ремонт і придбання обладнання). Третій напрям - це  дофінансування обласних програм. Зокрема, ним передбачено виділення  2 млн.грн. на проведення додаткового обласного конкурсу  проектів розвитку територіальних громад. Крім цього, згідно зазначеного  рішення, буде виділено 1 млн. грн. на співфінансування міжнародних проектів «Despro», фонду соціальних інвестицій та інше. Будуть виділені кошти і на фінансування такого програмного заходу, як відшкодування відсоткових ставок та  тіла кредиту при придбанні сільськими фермерами доїльного та холодильного обладнання для зберігання молока і відсоткових ставок за утеплення будинків.

Депутати також підтримали проекти рішень «Про внесення змін до окремих програм соціально-культурного та економічного розвитку Вінницької області», «Про затвердження «Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки», «Про керівника Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи–інтернату Вінницької обласної Ради», «Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Кулініч  Ольги Миколаївни», «Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Лева О.З».