Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Обласні спортивні ігри: ІІ місце у крижопільчан

8 червня 2019 року в м. Вінниця у спортивному комплексі «Колос» відбулись обласні спортивні ігри Вінниччини серед голів сільських, селищних рад, голів та старост об’єднаних територіальних громад.

До програми ігор було включено змагання з волейболу, футболу, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шашок та шахів.

У змаганнях взяли участь представники  11 районів області.

Команда очільників органів місцевого самоврядування Крижопільського району посіла II місце в загальнокомандному заліку.

За результатами змагань крижопільчани вибороли такі місця:

1 місце – у волейболі, 2 місце з гирьового спорту посів Дахталійський сільський голова Мазурик Василь, 3 місце у змаганнях з настільного тенісу посіли керівники Соколівської – Мельник Олександр – та Красносільської – Чепелюк Валентина, 3 місце з шашок - у Русін Людмили з  Андріяшівки, Олександр Третьяков  виборов 4 місце у шахах, у змаганнях з дартсу 5 місце посіла Людмила Гижко  - очільник Кісницької громади.

Щиро вітаємо переможців та призерів обласних змагань. Бажаємо подальших успіхів у спортивних звершеннях.