Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Обговорювали проведення заходів до Дня Конституції України та ряд інших питань

12 червня 2015 року в райдержадміністрації проведено нараду, на яку було запрошено селищного та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради.

З інформацією про виконання заходів,пов’язаних із шостою хвилею мобілізації, виступив Олег Стецюк - військовий комісар Крижопільсько-Піщанського ОРВК.

Про організацію та проведення в районі заходів, приурочених до Дня Конституції України, присутніх інформували Антоніна Тамбовцева  – завідуюча сектором молоді та спорту райдержадміністрації та Оксана Кройтор – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

В обговоренні питань порядку денного виступили Крижопільський селищний голова Василь Косташенко та ряд сільських голів: Володимир Янковий з Шарапанівки, Марія Вербовецька з Жабокрича, Володимир Онищук з Тернівки, Юрій Сиротюк з Савчиного.

Заступник голови районної ради Петро Тамбовцев звернув увагу керівників територіальних громад на проведення передплати на ІІ-е півріччя 2015 року.

Провів нараду  та виступив на ній голова райдержадміністрації Валентин Панчук.