Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Обговорили варіанти адміністративно-територіального устрою району та питання децентралізації

 

 

Про актуальні питання - децентралізацію та варіанти адміністративно-територіального устрою району в межах Вінницької області - йшлося сьогодні на нараді в райдержадміністрації.

Нарада пройшла за участю сільських та селищного голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, членів Громадської ради при райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

З інформацією щодо стану впровадження децентралізації у Крижопільському районі виступила начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Тищук.

Після активного обговорення цього важливого для подальшого розвитку Крижопільщини питання одноголосно було прийнято рішення на користь одного із варіантів утворення повітів, а саме: Вінницького, Іллінецького, Тульчинського та Могилів-Подільського, з наступним входженням саме до Тульчинського повіту.

Також практично одноголосно усі учасники наради висловились за утворення на території району однієї об’єднаної територіальної громади з центром у Крижополі. Було затверджено склад ініціативної групи, яка б на всіх рівнях працювала над досягненням саме такого результату.

Керівником групи обрано начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлану Тищук, заступником Івана Русіна – заступника голови районної ради.

Провели нараду голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації Микола Мунтіян.