Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Новорічне вітання

Шановні крижопільчани!

Щиро вітаємо вас і ваші родини зі світлими зимовими святами - Новим роком і Різдвом Христовим!

Відходить в історію 2018 рік. Попри все він залишиться для нас добрим спогадом, бо дарував нам радість зустрічей й відкриттів, новий професійний та життєвий досвід. Для нашого району цей рік став роком реалізації планів соціально-економічного розвитку, досягнення гарних результатів.

Не все було бездоганно, але зміни ніколи не даються легко. Та незважаючи на це, ми рухались вперед і у багатьох важливих сферах нашого життя досягли суттєвих зрушень. І ми вдячні усім, хто сприяв цим змінам. У кожного з нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.

Сьогоднішнє свято стало можливим завдяки українським героям, які знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України, які у ці дні  захищають наш спокій.

Нехай їхня міць та мужність надихають кожного з нас!

Нехай з останніми хвилинами старого року вас залишать турботи та негаразди, а прийдешній рік принесе нові успіхи і подарує лише позитивні емоції. Нехай новий рік подарує усім нам мир і спокій, свободу і незалежність, добробут та єдність, до чого прагне кожен українець.

Нехай здійснюються всі мрії, нехай кожен день буде щедрим на гарні справи, а добро і любов не полишають рідний дім!

Бажаємо всім родинного тепла і злагоди. А ще - відчути казковість цієї чарівної новорічної ночі й, наче в дитинстві, затамувавши подих, загадати найпотаємніше бажання. І нехай усі ваші добрі мрії здійсняться! З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

  Валентин Панчук, голова районної державної адміністрації                                               

 Петро Тамбовцев, голова районної ради