Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Новопризначений голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський

 

19 вересня відбулось офіційне представлення нового голови Вінницької обласної державної адміністрації. У залі зібралися керівники структур і підрозділів ОДА, очільники районів, депутати, мери міст.  Наступником Валерія Коровія став заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський. Представляти його приїхав перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов.

«Владислав Скальський – це професіонал, готовий взяти на себе відповідальність за розвиток регіону. Впевнений, що новопризначений голова обласної державної адміністрації знає про першочергові проблеми регіону та ефективно їх вирішуватиме», – сказав Сергій Трофімов, вітаючи нового очільника області у залі засідань Вінницької ОДА.

Він зачитав указ Президента про призначення Владислава Скальського на посаду та окреслив коло завдань, які ставить перед ним керівництво держави. Зокрема, він зауважив, що в агарному регіоні керівник області має робити акцент на дотриманні законодавства у сільськогосподарській сфері, запобіганні і боротьбі з рейдерством. Також наголосив на необхідності подальшої реалізації інвестиційних проєктів «але не ціною погіршення стану довкілля».

Зі свого боку новопризначений голова Вінницької облдержадміністрації подякував Володимиру Зеленському та всій команді Офісу Президента за довіру й підкреслив, що народ України вимагає змін.

Серед своїх першочергових пріоритетів голова Вінницької ОДА назвав примноження позитивних напрацювань, забезпечення чіткого стратегічного планування розвитку області та реалізацію пріоритетних інтегрованих проектів. «Таких проектів, що своїм втіленням дають змогу створити максимальну кількість самодостатніх економічних механізмів розвитку малого та середнього підприємництва, нових стандартів надання медичних, освітніх, адміністративних та інших послуг», – резюмував Владислав Скальський.

Довідка. Владислав Скальський народився у Вінниці. Закінчив Вінницький державний технічний університет за спеціальністю «Інженер-будівельник» та Національний університет «Києво-Могилянська академія» (магістр бізнес-адміністрування для топ-менеджерів). З 2016 року був заступником міського голови Вінниці.