Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Новий закон про оренду

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що 1 лютого 2020 року вступив в дію Закон України «Про оренду державного та комунального майна», що регулює відносини, пов’язані з передачею в оренду майна державної та комунальної власності, а також майнові відносини  між орендодавцями та орендарями щодо їх господарського використання.

Встановлено докорінно новий спосіб передачі майна в оренду, який передбачає  нову форму типового договору,  способи надання в оренду  шляхом проведення аукціону  і без проведення аукціону для органів державної влади та органів місцевого самоврядування, та інш. (ст.15 №157-ІХ), тощо. Наразі,  ще не затверджено Порядку передачі майна в оренду , який має затвердити Кабінет Міністрів України.

         З метою встановлення правомірних відносин щодо використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району рекомендуємо здійснювати моніторинг прийняття нормативно-правових актів, що регулюють процедуру надання в оренду майна та діяти в межах чинного законодавства.