Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нове обладнання для лапароскопічних операцій отримано Крижопільською ОЛІЛ

 

Прийняті районною радою на попередній 26 сесії 7 скликання чотири медичних програми - Програма розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019-2023 роки, Програма розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» на 2019-2023 роки,  Програма забезпечення медичним обладнанням комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» на 2019-2024 роки,  Програма забезпечення комп’ютерною технікою та інформатизації комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» у 2019 році -  покликані виконувати стратегічне  завдання щодо збереження структури лікарні з розширенням видів медичних послуг, придбання  дороговартісного медичного обладнання, ефективного інформаційного забезпечення медицини, що є однією з важливих передумов її якості на всіх етапах: від первинного огляду в поліклініці і спеціалізованої допомоги в профільних закладах до надання телемедичних консультацій.

І ось бачимо перші результати: 16 квітня в актовій залі Крижопільської ОЛІЛ відбулась зустріч колективів ОЛІЛ та ЦПМСД з народним депутатом України Юрієм Македоном, головою Крижопільської  РДА Валентином Панчуком та головою  Крижопільської  районної  ради Петром Тамбовцевим.

Представники влади вручили документи на сучасний набір для відеолапароскопічних операцій, вартістю 1млн 267 тис. 200 грн. та на пароформалінову камеру, придбані при співфінансуванні державного бюджету розвитку (за сприяння народного депутата) і районного бюджету.

Голова РДА Валентин Панчук запевнив, що влада і надалі буде робити все можливе, щоб лікарня була забезпечена необхідним обладнанням і стала конкурентноспроможною серед медичних закладів області, а також повідомив, що з бюджету району будуть додатково виділені кошти для навчання лікарів по малоінвазивній хірургії.

Представники влади відповіли на запитання стосовно закупівлі іншого обладнання та розвитку медичної галузі в районі.

У свою чергу, головний лікар Крижопільської ОЛІЛ Валерій Рузяк подякував гостям за розуміння проблем, за підтримку у справі забезпечення сучасним медичним обладнанням і запевнив, що колектив лікарні буде робити все можливе, щоб пацієнти, яким доводиться надавати медичну допомогу, були задоволені.