Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нове будівництво Городківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Крижопільського центру первинної медико-санітарної допомоги

Триває реалізації проекту з будівництва Городківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Крижопільського центру первинної медико-санітарної допомоги, що здійснюється відповідно до повідомлення про початок виконання будівельних робіт:   № ВН 061190081743 від 08.01.2019 зареєстрованого Департаментом ДАБІ у Вінницькій області.

Загальна вартість проекту 17,9 млн грн, у тому числі витрати на будівельні роботи 10,6 млн грн, із районного бюджету на умовах  співфінансування  виділено - 400,0 тис. грн.

Автор проекту - ФОП «Ядвіжин О.Б.», м. Вінниця. Технічний нагляд за об’єктом здійснює інженер з технічного нагляду - Кустрич Василь Васильович. Підрядною організацію ПП «Рослана» (м. Вінниця) проведено комплекс земляних робіт, облаштування фундаментів, зведення зовнішніх та внутрішніх стін І-го поверху, змонтовано панелі перекриття. Тривають роботи по зведенню горищного поверху, монтажу інженерних мереж та оздобленню внутрішніх стін та перегородок. Станом на 12 квітня виконано робіт на суму - 2,4 млн грн, в т.ч. з районного бюджету профінансовано у поточному році 300,0 тис.грн.

 За інформацією відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  інфраструктури  райдержадміністрації