Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Назвали умови для проведення місцевих виборів

 

І цього року їх реалізувати не вдасться.  

Місцеві вибори будуть проводити після завершення реформи децентралізації, заявив керівник Офісу президента України Андрій Богдан під час брифінгу у вівторок. При цьому він зазначив, що проведення дострокових місцевих виборів неможливе без ухвалення відповідного закону.

"У нас є проблема незакінченої реформи місцевого самоврядування. Частина виборів у ОТГ відбулася, частина не відбулася. Було б абсолютно логічно закінчити формування ОТГ, а тоді здійснити перевибори. Але ухвалення такого рішення – це питання діалогу з депутатами", – сказав Андрій Богдан, відповідаючи на питання журналістів.

Він також додав, що реформа децентралізації має бути завершена в тому вигляді, у якому вона була запланована, – з посиленням ролі громад у вирішенні питань їхньої життєдіяльності.

Як заявив глава штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, команда президента України Володимира Зеленського має намір провести адміністративну реформу, щоб розширити повноваження влади місцевого рівня.

Також нещодавно лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков спростував чутки про дострокові місцеві вибори в 2019 році та зазначив, що вони відбудуться, як і заплановано, в 2020-му.

Нагадаємо, що чергові вибори до місцевих органів самоврядування мають відбутися 25 жовтня 2020 року.