Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Навчались писати проекти і запобігати корупції

З ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування та Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування 4 листопада у Крижопільському районі відбулися виїзні  семінарські заняття з питань запобігання та протидії проявам корупції в органах місцевого самоврядування, впровадження електронного  декларування, системи державних закупівель ProZorro, методики написання грантових проектів.

Тренінгові заняття були організовані для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом, а також осіб, відповідальних за грантову діяльність селищної та сільських рад, комунальних установ, членів районної робочої групи з грантової діяльності.

Відкриваючи засідання, голова районної ради Петро Тамбовцев подякував представникам територіальних громад за участь у семінарі.

– Нинішній тренінг стане черговим кроком у можливості оволодіння важливою інформацією стосовно електронного декларування та системи державних закупівель «ProZorro», яка знадобиться вам у повсякденній діяльності, – зазначив Петро Серафимович. – Це забезпечить більш прозору діяльність посадових осіб органів місцевого самоврядування та їх підзвітність територіальним громадам. Зичу вам плідної роботи та успіхів у навчанні.

Під час засідання головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи обласної державної адміністрації Андрій Сільницький ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу і особливостями електронного декларування.

В ході тренінгу також було обговорене питання щодо впровадження системи публічних закупівель в Україні і практичного застосування системи електронних закупівель ProZorro. Його презентувала Інга Сивицька - доцент кафедри бізнесстатистики та економічної кібернетики ДОНУ ім. В. Стуса.

Про методику написання грантових проектів поінформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Сергій Войтенко.