Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нарада-семінар з сільськими та селищним головами

 

 29 січня у райдержадміністрації пройшла нарада-семінар з сільськими та селищним головами, у якій взяв участь заступник голови районної ради Іван Русін.

 Присутні були також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники місцевих засобів масової інформації.

З аналізом виконання проектів соціально-економічного розвитку за 2018 рік виступила Олена Шалогон - начальник  відділу  економічного аналізу, прогнозування  та інвестиційної політики управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

 Про подання заявок по проектах екологічного спрямування  до Вінницького обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та фінансування проектів з енергоефективності ОСББ присутнім розповіла Світлана Тищук – начальник управління регіонального  розвитку райдержадміністрації.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Дерев'янчук у своєму виступі зупинилась на нововведеннях щодо надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, а також на повноваженнях управління соціального захисту населення щодо забезпечення гендерної рівності, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Керівник апарату райдержадміністрації поінформував Володимир Коновал про підготовку до проведення 31 березня 2019 року виборів Президента України учасників наради.

Працівники Держпродспоживслужби у Крижопільському районі – її керівник Алла Хащевацька та її заступник Михайло Чорноблавський – розповіли присутнім про заходи профілактики африканської чуми свиней, сказу тварин та поводження з відходами тваринного походження.

Провів нараду та підбив її підсумки голова райдержадміністрації Валентин Панчук.