Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нарада-семінар з очільниками громад

8 вересня поточного року в залі засідань районної ради відбулась нарада-семінар за участі  сільських, селищного голів, директорів шкіл та дитсадків.

Наріжним каменем наради було питання готовності до опалювального сезону та реалізація заходів з енергозбереження.

З інформацією щодо підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. виступив Валерій Кушнір - начальник відділу освіти  райдержадміністрації.

У нараді взяла участь Наталія Маринкевич - помічник керівника із взаємодії з органами місцевого самоврядування асоціацій енергоаудиторів України. Тема її виступу – «Планування та реалізація заходів з енергозбереження на муніципальному рівні».

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозування та інвестиційної політики управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олена Чепурко розповіла присутнім про роль громадських організацій у розробці проектів розвитку, залученні інвестицій на їх реалізацію.

На вимогах, відповідно до законодавства України, щомісячного поновлення бази даних Державного реєстру виборців зупинився Володимир Урасов - начальник відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Провів нараду-семінар голова районної державної адміністрації Валентин Панчук.

У нараді взяв  участь заступник голови районної ради Іван Русін.