Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нарада з сільськими та селищним головами

25 березня 2014 року в залі засідань районної ради відбулася нарада за участі сільських та селищного голів, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, яку провели голова районної ради Анатолій Стратієвський та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Лучинський.

Про завдання виконавчих комітетів сільських та селищної рад з реалізації Указу Президента України від 17 березня 2014 року  № 303/2014 «Про часткову мобілізацію» розповів  військовий комісар Крижопільсько-Піщанського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Олег Стецюк.

Про двомісячник благоустрою населених пунктів району інформувала керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тимчишена.

З інформацією з питань декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру виступила начальник відділу правового і кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторія Котюжанська .

Про роботу виконавчих комітетів сільських та селищної рад щодо забезпечення соціальних гарантій сім’ям, які прибули для тимчасового проживання з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь доповіли  начальник районного центру занятості Любов Войтенко та  перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Довгань.