Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нарада з сільськими та селищним головами землевпорядниками сільських та селищної рад

 

24 вересня 2019 року проведено нараду  з сільськими та селищним головами, землевпорядниками сільських та селищної рад

  Головували на нараді перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко та заступник голови районної ради Іван Русін.

 З інформацією щодо вимог до постачання продуктів харчування у дошкільні навчальні заклади виступив Михайло Чорноблавський - заступник  начальника Крижопільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.                       

 «Про виділення коштів на відшкодування за пільгове перевезення окремих категорій громадян», - такою була тема виступу начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариси Дерев’янчук.

 Активне обговорення викликали земельні питання.  

 Володимир Балюк, начальник відділу у Крижопільському районі Міжрайонного управління у Крижопільському та Піщанському районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, розповів учасникам наради про порядок оформлення польових доріг та про внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, які зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель та не перенесені до Державного земельного кадастру.