Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Нарада з очільниками територіальних громад

 

9 вересня в залі засідань районної ради відбулася нарада з сільськими, селищним головами, яку провели голова райдержадміністрації Володимир Скалій та голова районної ради Петро Тамбовцев. У нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Собків, військовий комісар Крижопільського районного військового комісаріату Олег Стецюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та представники місцевих засобів масової інформації.

Згідно з порядком денним, на нараді розглядалося п’ять питань.

Про організацію підготовки оповіщення проходження медичних оглядів  і направлення на навчальні збори резервістів оперативного резерву першої і другої черги інформував військовий комісар Крижопільського районного військового комісаріату Олег Стецюк.

У своєму виступі він зазначив, що з 15 вересня ц.р. розпочинаються десятиденні навчально-польові збори в місті Херсон, на які, згідно з плановими  завданнями, з нашого району мають бути направлені 26 осіб. Відповідальність за  виконання завдання з оповіщення та доставку військовозобов’язаних   покладається на сільських та селищного голів.

Про зміни у деяких законодавчих актах України щодо соціального захисту населення інформувала начальник управління соціального захисту  розвитку  райдержадміністрації Лариса Дерев’янчук.  Зокрема, посадовиця ознайомила із новаціями у призначенні допомоги одиноким матерям,   розповіла про монетизацію одноразової натуральної допомоги, яку раніше батьки новонароджених отримували як «пакунок малюка», та  запровадження нового виду допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

Про дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти району у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 доповідав начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір. Виступаючи, він звернув увагу очільників громад на те, що, враховуючи перебування Крижопільського району у «зеленій» карантинній зоні, сьогодні є можливість відновити роботу всіх дошкільних навчальних закладів за більш послабленних карантинних вимог, враховуючи відповідно вимоги, визначені Постановою Головного санітарного лікаря від 22 серпня 2020 року № 50.  

З інформацією про підготовку закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2020-2021 рр. виступив начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту  довкілля райдержадміністрації Валерій Пацай.

На необхідність впорядкування та передачі архівних документів на державне зберігання звернула увагу посадовців начальник архівного відділу райдержадміністрації Галина Дмитренко.

Наприкінці наради голова райдержадміністрації Володимир Скалій, звертаючись до очільників територіальних громад, наголосив: «Сьогоднішні обставини, які пов’язані з завершенням процесу децентралізації влади, майбутніми виборами, укрупненням районів  та, разом з тим, з пандемією коронавірусу,  зобов’язують нас приймати різні важливі рішення для подальшого життя та розвитку громад. Кожен з вас - головна посадова особа територіальної громади, і кожен з вас повинен належно виконувати свої посадові обов’язки, які передбачені  Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами. Сьогодні стоять завдання, і їх потрібно виконувати».