Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Найкращі вітання - юній еліті Крижопілля

 

 

20 травня відбулося районне свято вшанування учнів, які зайняли призові місця у ІІІ (обласному), ІІ (районному) етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців Всеукраїнських, обласних конкурсів,  змагань і турнірів, призерів Малої Академії Наук та районного конкурсу «Учень року -2014».

Велику залу Будинку культури заповнила дзвінка дітвора – шкільна еліта,  їхні батьки, учителі-наставники.

Почесними гостями свята були В.Панчук - голова Крижопільської районної державної адміністрації, А.Стратієвський – голова районної ради, В.Круць –  заступник голови районної державної адміністрації.

За дорученням учасників свята кращим учням було надано право покласти корзини із квітами до Меморіалу загиблих воїнів та до пам’ятного місця на честь загиблих на Майдані.

Із вітальним словом до учасників свята звернувся Валентин Панчук: «Сьогодні настає час юнаків та дівчат, які своїми зусиллями досягають визнання та доводять, що Крижопільщина – це батьківщина активних і талановитих людей.

Сподіваюсь, що ваші імена незабаром стануть відомі не лише громадськості району, а й усієї держави.

Щиро вітаю вас з перемогами! Дякую за наполегливість у  навчанні. Це ваше досягнення, яким ми пишаємося і на яке покладаємо великі сподівання. Від того, наскільки успішним для вас буде навчання у подальшому, залежить і майбутнє нашої держави. Україна чекає на вас і ваші знання», - зазначив голова райдержадміністрації.

Голова районної ради  Анатолій Стратієвський у своєму виступі наголосив, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування  робили і робитимуть усе, щоб кожна людина, незалежно від місця проживання та майнового стану, могла сповна реалізувати своє конституційне право на якісну освіту.

Слова вітань звучали також і від начальника відділу освіти – З.Гелем, заступника начальника відділу освіти Г.Годован, учениці 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 смт Крижопіль Т.Вінниченко.

188 учасників свята нагороджено грамотами Крижопільської районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації.  Переможці отримали грошові винагороди, на які райдержадміністрацією  виділено 25  тис. грн.

Оголошено переможців конкурсу «Учень року - 2014»  у номінаціях «Надія району», «Гордість району», «Кращий спортсмен району» та «Учень року».

У номінації «Надія району - 2014» переможцями стали:

Максименко Алла, учениця 9 кл. СЗШ І-ІІІ ст. №2  смт Крижопіль; Андронік Олеся, учениця 7 класу СЗШ І-ІІІ ст . №1 с. Городківка; Романюк Леся, учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка; Івасів Євгеній,  учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль - кожному з них вручено сертифікат на щомісячну стипендію у розмірі 100 грн.

У номінації «Гордість району – 2014» переможцями стали:

Гнатенко Марія –  СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль; Корунний Андрій –  СЗШ І-ІІІ ст. №1 с.Городківка; Малий Владислав, Костенюк Юлія, Гурмач Олександр – СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль  - кожен номінант отримав сертифікат на щомісячну стипендію у розмірі 150 грн.

Учні Гандзюк Ігор, Костур Юлія, Лукавська Олександра, Мартинюк Анастасія – випускники 11 класу, отримали одноразову виплату у розмірі 300 грн. кожен.

Переможцем у номінації  «Спортсмен року -2014» став Побережний Валентин, учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 с. Городківка, учень отримав сертифікат на щомісячну стипендію у розмірі  200 грн.

Почесне звання «Учень року - 2014» присвоєно учениці 10 кл.  СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль – Вінніченко Тетяні.