Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

На засіданні Координаційної ради подякували учасникам благодійного марафону і привітали самоврядців області з професійним святом

3 грудня  заступник голови районної ради Петро Тамбовцев узяв участь в розширеному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, на якому кращих представників органів місцевого самоврядування та  керівників і працівників підприємств, установ, організацій області привітали в переддень професійного свята, а також подякували активним учасникам Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України”, в рамках якого було зібрано 1 млн. 65 тис. 385 грн на підтримку поранених українських військовослужбовців у зоні АТО. 

Першим питанням, яке було розглянуто на засіданні - це підбиття підсумків Обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”. Голова обласної ради Сергій Свитко запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих у зоні бойових дій на сході країни. Сергій Свитко також подякував усім , хто брав участь у марафоні, та повідомив учасникам зібрання, що до благодійного марафону долучилися: обласна, районні, сільські, селищні ради області, комунальні заклади, установи, підприємці, фізичні особи, мешканці Вінниччини.

Серед громад Крижопільського району слід відзначити активну участь у марафоні Гарячківської, Городківської, Жабокрицької, Джугастрянської сільських рад.

Станом на 1 грудня  2014 року до марафону долучились 745 підприємств, установ, організацій, сільських, селищних рад, мешканців краю, серед них: юридичних осіб – 636, фізичних осіб – 109. Тільки завдяки небайдужості і життєвій активності вінничан, які долучились до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця), на рахунок Вінницького обласного Товариства Червоного Хреста України надійшло 1 млн 65 тис. 385 грн 33 коп.  Відповідно до рішення Координаційної ради від 6 жовтня, було придбано та передано у Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м.Вінниця) медичне обладнання, а саме аналізатор біохімічний автоматичний крові вартістю 561 285 грн. 

Решта коштів, а це 504 тис. 100 грн 33 коп., за проханням керівництва Військово-медичного клінічного центру буде скеровано на придбання металоконструкцій для оперативних втручань при переломах кісток, що дасть можливість відновити функції, а в окремих випадках і врятувати життя поранених в зоні антитерористичної операції воїнів,  які проходять лікування та реабілітацію у цьому Центрі.

На завершення засідання голова обласної ради Сергій Свитко привітав самоврядців області із професійним святом, висловив щирі слова вдячності за сумлінну працю, високу відповідальність та активну громадянську позицію,  побажав усім здоров’я, миру, успіхів у вирішенні проблем територіальних громад і виборців.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради та відзначені Подякою голови обласної ради.

Від нашого району Почесними грамотами  нагороджено Олександра Іщука – Вільшанського сільського голову, Людмилу Гижко – секретаря Кісницької сільської ради, Світлану Чепіль – депутата селищної ради, координатора волонтерського руху.