Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

На Вінниччині шукають гідних звання «Людина року»

 

Нагородять тридцять чотири особи

На Вінниччині стартував обласний конкурс «Людина року». Раніше його підсумки підбивали до Дня незалежності, 24 серпня, але цьогоріч конкурс вперше проведуть до Нового року. Новацією також стала зміна кількості номінацій: спочатку їх збільшили до сорока, додавши нових п'ятнадцять; утім наостанок їх залишилося 34. З переліку прибрали, для прикладу, номінації «Юний спортсмен», «Юний митець», «Сільський, селищний голова» тощо.

Відтак наразі шукають здобувачів звання: «Регіональний лідер року», «Громадський діяч року», «Депутат року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року», «Міський голова року», «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року», «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».

Нагородження переможців відбудеться у грудні. Розпочався прийом документів для участі у конкурсі.

Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

У конкурсі можуть брати участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступний перелік документів:

1. Заява на комісію з визначення переможців у номінаціях на знання «Людина року»;

2.  Резюме на кандидата у переможці;

3.  Документи, які підтверджують досягнення;

4.  Копія паспорту та ідентифікаційного коду.

 

Прийом документів здійснюється до 1 листопада 2018 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. №406, тел. (0432) 56-19-52, 56-19-56.

 

З положенням про проведення обласного конкурсу на звання «Людина року» можна ознайомитись на сайті Вінницької обласної ради, у рубриці «Документи обласної ради» або за посиланням

https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/33Ses/657.pdf