Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

На виконання Районної програми зовнішнього освітлення населених пунктів району

Облаштування  зовнішнього вуличного освітлення населених пунктів є одним із завдань щодо соціально-економічного розвитку Крижопільського  району на 2016 рік у сфері поліпшення благоустрою території та розвитку інфраструктури.

З метою забезпечення рівня освітлення вулиць населених пунктів із нормативними вимогами  протягом 9-ти місяців поточного року роботи по зовнішньому освітленню проводилися у 8-ми населених пунктах району (смт Крижопіль, с. Вільшанка, с. Джугастра, с. Соколівка, с. Голубече, с. Городківка, с. Жабокрич та  с. Дахталія).

Відповідно громадами  освітлено 25  км вулиць, на яких встановлено 334 ліхтарі, на що освоєно 743,521 тис.грн. коштів виділених з місцевих бюджетів та господарюючих структур.

Із них територіальною громадою смт Крижопіль загалом освітлено – 6,2  км вулиць, встановлено 113 ліхтарів, на загальну суму – 240,7 тис.грн, що виділені з місцевого бюджету селища.

У с. Вільшанка роботи по зовнішньому освітленню проведено  протяжністю – 7,14 км, встановлено 107 ліхтарів, на загальну суму – 298,0 тис.грн, що виділені з місцевого бюджету сільської рад.

Територіальною громадою с. Джугастра освітлено  2,0 км вулиць, встановлено 24 ліхтарі на що освоєно 86,8 тис.грн. коштів місцевого бюджету.

У с. Соколівка роботи по зовнішньому освітленню проведено  протяжністю – 1,5 км, встановлено 18 ліхтарів, на загальну суму – 26,240 тис.грн, що виділені з місцевого бюджету селища та 3,0 тис.грн. залучено від   господарюючих структур.

Територіальною громадою с. Городківка освітлено  2,3 км вулиць, встановлено 21 ліхтар на що освоєно 8,0 тис.грн. коштів місцевого бюджету.

У с. Дахталія роботи по зовнішньому освітленню проведено  протяжністю – 2,5 км, встановлено 20 ліхтарів, на загальну суму – 15,3 тис.грн, що виділені з місцевого бюджету.

Територіальною громадою с. Жабокрич освітлено  2,0 км вулиць, встановлено 23 ліхтарі на що освоєно 54,5 тис.грн. коштів місцевого бюджету.

У с. Голубече освітлено  1,0 км вулиць, встановлено 8 ліхтарів на що освоєно 14,0 тис.грн. коштів місцевого бюджету.

За інформацією відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА