Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

На позачерговій 25 сесії районної ради буде розглянуто 9 питань

 

18 грудня 2018 року   під головуванням очільника районної ради Петра Тамбовцева  відбулося спільне засідання постійної  комісії районної ради  з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку і президії районної ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний позачергової  25-ї сесії районної ради 7 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні взяли  заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Коновал, начальник управління регіонального розвитку, депутат районної ради Світлана Тищук, начальник фінансового управління Раїса Лозовська, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Оксана Кройтор, заступник головного лікаря Крижопільської ОЛІЛ Людмила Цимбал та ін.

Всього для участі в роботі президії зареєструвалося 10 із 14 членів загального складу президії.

Відкривши засідання, голова районної ради Петро Тамбовцев, зачитав лист голови райдержадміністрації з проханням скликати позачергову сесію     у зв'язку із терміновою необхідністю змін фінансових призначень щодо реалізації проектів соціально-економічного розвитку. 

Під час роботи обговорили 9  питань порядку денного із доповненнями  та змінами до проектів рішень.

У ході розгляду із порядку денного члени президії особливу увагу приділили питанню «Про внесення змін  до рішення  18 сесії районної ради 7 скликання від  22 грудня  2017  року №  474 “Про районний бюджет на 2018 рік», з яким їх детально ознайомили та відповіли на питання начальник управління регіонального розвитку Світлана Тищук і начальник фінансового управління Раїса Лозовська. Було обговорено питання щодо виділення співфінансування у розмірі 50% кошторисної вартості по проекту «Будівництво футбольного поля із штучним покриттям на території СЗШ І-ІІІ ст. №2 с. Городківка». Також до проекту рішення, за пропозицією голови  райдержадміністрації, депутата районної ради Валентина Панчука було внесено доповнення про додаткове виділення коштів на співфінансування проекту будівництва спортивного майданчика у с. Кісниця у сумі 31 тис.грн.

За результатами засідання  члени президії затвердили усі 9 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.