Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

На Крижопільщині вшанували учасників та загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС

У цьому році годинник життя відраховує 30 років Чорнобильської катастрофи. Чорною сторінкою увійшла в історію України, усього світу  трагедія Чорнобиля.  І скільки б не минуло років, все одно це слово залишатиметься чорним вогнищем скорботи.

25 квітня 2016 року, у рамках заходів з нагоди відзначення річниці Чорнобильської катастрофи,  у районному Будинку культури відбулася зустріч керівників району з крижопільчанами-учасниками ліквідації аварії.

Сьогодні на обліку в управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 89 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них 13 осіб І-ої категорії, 33 ліквідатори аварії на ЧАЕС  ІІ-ої категорії; 8 осіб  ІІ-ої категорії, які були евакуйовані з зони відчуження у 1986 році, 11 ліквідаторів ІІІ-ої категорії, 12 переселенців ІІІ-ої категорії, три вдови померлих ліквідаторів, смерть яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС, та 9 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Дана категорія людей у повній мірі використовує своє право на пільги на житлово-комунальні  послуги, тверде паливо  та за користування телефоном.

За минулий рік з державного бюджету  профінансовано майже 153,1 тис. грн. На початку нинішнього року чорнобильські виплати профінансовано на загальну суму  17,2 тис. грн.

Відповідно до розпорядження від 12.04.2016 року №64 “Про відзначення в районі 30-их роковин Чорнобильської катастрофи“ голова районної  державної адміністрації Валентин Панчук разом із головою районної ради Петром Тамбовцевим ліквідаторам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та вдовам померлих ліквідаторів вручили адресну грошову допомогу.

На заході також були присутні заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, керівник апарату Володимир Коновал, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Василь Дерев'янчук.

По завершенню, для  учасників заходу прозвучали пісенні композиції у виконанні аматорів районного Будинку культури та викладачів школи естетичного виховання.